جمعه , ۲۸ تیر ۱۳۹۸

نواخته شدن زنگ انقلاب در نی ریز

باحضور امام جمعه، فرماندارو مسئولین ادارات ونهادهای نی ریز زنگ انقلاب در دبیرستان دین و دانش این شهرستان به صدادرآمد
به گزارش روابط عمومی دفتر امام جمعه ،آیت الله سید محمد فقیه امام جمعه نی ریز ونماینده مردم استان فارس در مجلس خبرگان رهبری در این مراسم گفت:کار خدا این است که مردم را از تاریکی وگمراهی نجات دهد وبه سوی نور دعوت نماید چون طاغوتها وضد خدا مردم را به تاریکی وجهل وبت پرستی می کشانند.
امام جمعه نی ریز تصریح کرد:خداوند به پیامبرش دستور می دهد ای پیغمبرقرآن را برتو نازل کردیم تا مردم را ارتاریکی خارج کنی و از جهل وکفر وشرک نجات بخشی وازآنچه عامل بدبختی وعقب افتادگی است آنان را رهایی بخشی.
آیت الله فقیه افزود: این که امام در بهشت زهرا فرمودند من دولت تعیین می کنم وتوی دهن این دولت می زنم یعنی این که ایران اسلامی زیر بار هیچ ابرقدرت زورگویی نمی رود. سابقه آمریکا مشخص است سابقه کشور پهناور ایران اسلامی هم با سوابق درخشان خود قبل ازاسلام وبا آن تمدن عظیم برکسی پوشیده نیست.
عضو خبرگان رهبری بیان داشت: شما دانش آموزان قدر خود را بدانیدکه در چه جایگاهی بودید والآن کجا هستید.امروز به برکت اسلام وقرآن پیشرفت های بزرگی شامل ایران اسلامی شده لذا قدر عفت وحجاب خود را بدانید وبا تلاش ودرس خواندن موجبات پیشرفت مملکت اسلامی را فراهم کنید.
شایان ذکر است، در پایان این مراسم زنگ انقلاب توسط امام جمعه نی ریز به صدا در آمد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

قالب وردپرس