جمعه , ۲۸ تیر ۱۳۹۸

خطبه‌های نماز جمعه-۷اردیبهشت۹۷-حکومت اسلامی نیز باید اشتغال و اقتصاد مردم را در نظر داشته باشد.

آیت الله فقیه امام جمعه نی ریز در خطبه های این هفته ضمن دعوت مومنان به اخلاص،اظهار داشت انسان باید در مسیر اخلاص قدم بردارد تا مخلَص شود و بتواند تا آخر ادامه دهد.ایشان ادامه داد یکی از برکات اخلاص این است که انسان در برابر شیطان و گناه بیمه می شود و باعث عاجز شدن شیطان می شود.
عضو خبرگان رهبری با اشاره به روز ولادت حضرت علی اکبر و روز جوان عنوان کرد ،جوانان باید در رفتار و کردار به آن بزرگوار ابتدا کنند تا آینده کشور که در اختیار آنان است آینده‌ای سربلند باشد.

آیت الله فقیه ضمن اشاره به روز کارگر وتبریک این روز به آنان به ارزش کارگر در اسلام اشاره کردو عنوان داشت پیغمبر اسلام به کارگر عنایت داشت و دست او را می بوسید و حکومت اسلامی نیز باید اشتغال و اقتصاد مردم را در نظر داشته باشد.
امام جمعه نی ریز ضمن بزرگداشت هفته معلم و شهادت آیت الله مطهری عنوان کرد که در سه ضلع تربیتی خانواده،مدرسه و اجتماع از همه مهمتر مدرسه است.
آیت الله فقیه همچنین ضمن عنوان گلایه مردم از نحوه توزیع ثروت کشور اظهار داشت، چرا سهم مردم این شهرستان از ثروت منطقه فقط آلودگی و گرد و خاک است و سهم نی ریز از معادن داده نمی شود.مردم ما انقلاب و نظام خود را دوست دارند اما از عملکرد بعضی مسئولین گله دارند و من به عنوان زبان گویای آنان این موضوع را بیان می کنم.
ایشان در مورد دانشگاه آزاد نی ریز و عدم انتصاب رییس آن عنوان داشت شهر از این بابت در حال پس رفت است و نباید مسائلی شهر را فدای اهداف سیاسی کرد.
نیکونام

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

قالب وردپرس